Site Loader

27 лютого у Хмельницькому національному університеті, у рамках продовження співпраці, відбулася презентація програми стажування за спеціальностями галузі «Сфера послуг» у Туреччині. Проректор з міжнародних зв’язків, професор Микола Антонович Йохна та завідувач кафедри міжнародних відносин та туризму, професор Ігор Євгенович Журба привітали присутніх та представили делегацію з Туреччини. Серед них: директор Calypso Tour UA Еркан Чавуш, директор Tez Tour Левент Мутлу та виконавчий директор Kilit Global Тевфік Саріцаєр.

 

Турецькі партнери розповіли студентам про умови участі у стажуванні: тривалість стажування становить 5-6 місяців; вік кандидатів 18-25 років; наявність закордонного паспорта; а також ознайомили із вакансіями та умовами проживання. Дане стажування актуальне для спеціальностей Туризм, Готельно-ресторанна справа, Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, оскільки формує фахові компетенції. Перед початком стажування усі кандидати відвідують навчальні тренінги та семінари для подальшого належного виконання своїх обов’язків. Як це відбувається студенти змогли побачити, переглянувши відеоролик про приїзд, поселення та проведення семінару. Таке стажування розвиває ораторські та лідерські якості й допомагає отримати навички, необхідні у професійному житті. Кожен учасник отримає підтвердження міжнародним сертифікатом, який стане в нагоді при майбутньому працевлаштуванні та складанні якісного резюме.

 

Своїми враженнями та досвідом поділилися студенти Ігор Шустерук та Євгенія Кулик, які порекомендували присутнім обирати таке стажування не роздумуючи, оскільки це можливість отримати колосальний досвід у професійному становленні особистості.

Після завершення презентації турецькі партнери провели з кандидатами співбесіду на конкурсній основі для проходження стажування у 2020 році.

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ